Ronin
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Uneori unica forma autentica de clementa e uitarea. Sunt lucruri peste care nu am sa pot trece nicicand. Cauza e pierduta!- totul imi pare lipsit de concluzii, vag, imprecis, fara de gust, miros sau culoare.

In jos

Uneori unica forma autentica de clementa e uitarea. Sunt lucruri peste care nu am sa pot trece nicicand.  Cauza e pierduta!- totul imi pare lipsit de concluzii, vag, imprecis, fara de gust, miros sau culoare.  Empty Uneori unica forma autentica de clementa e uitarea. Sunt lucruri peste care nu am sa pot trece nicicand. Cauza e pierduta!- totul imi pare lipsit de concluzii, vag, imprecis, fara de gust, miros sau culoare.

Mesaj  Ronin Joi Mai 10, 2012 9:55 am

Energia folosita in antrenament destrama ritmul oricaror atitudini lipsite de consistenta. Actul in sine e acela de a mobiliza. Trasaturile sunt ferme, aliniate- curate. Toate nodurile adunate sub umbrela diferitelor imprejurari incercate de ploaie, sunt taiate si aprinse cu fasii de lumina.
Nu, nu e o modalitate de a depasi obstacole ce sunt asezate altundeva, insa efectul indirect e acela al limpezirii. In jocul noilor sanse nu isi au locul greutatile legate la maini.
Ronin
Ronin

Mesaje : 30
Data de înscriere : 06/11/2010

http://ronin.freewb.ro/

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum